neděle 11. června 2017

Olivové mýdlo s propolisem I.

Olivové mýdlo s propolisem I.
Vůně : propolis, letní meloun

Propolis - Látky obsažené v propolisu mají širokospektrální blahodárné účinky na lidský organismus. Je považován za nejsilnější přírodní antibiotikum.
  • posiluje a chrání pokožku před poškozením.
  • Je silným antioxidantem, pomáhá při obnově buněk. Je účinný v boji proti vráskám, pokožku omlazuje, vyhlazuje, vyživuje a hydratuje.
  • Pro své antibakteriální, protizánětlivé, hojivé a zklidňující účinky je vhodný i pro citlivou pleť, na pokožku se sklonem k akné, i na ekzematickou pokožku.
  • Ošetřuje a zklidňuje poškozenou a podrážděnou pokožku, pokožku po popálení, slunění, holení a depilaci. Zmírňuje zarudnutí pokožky, svědění a podráždění.
  • Je účinnou složkou produktů určených k péči o ústní hygienu, zmírňuje záněty v ústní dutině, je vhodný při aftech, paradentóze, odstraňuje zápach z úst.

Olivový olej - má výbornou pěnivost a mycí schopnost. Vysoký obsah glycerínu zajišťuje vynikající hydrataci a zanechává na pokožce příjemný pocit.

Složení: ,,láska", aqua, glycerin, sodium stearate, propylene glycol, sorbitol, sodium laureth sulfate, sodium olivate, sodium lauryl sulfate, sodium chloride, stearic acid, lauric acid, tetrasodium edta, pentaodium pentetate, tetrasodium etidronate, propolis

Vyrobeno: základní složky mýdla ve Velké Británii a ČR. Mýdlo vyrobeno s láskou Hand made v dílničce Voňavá dílna(R)

Mýdlo je dárkově zabaleno v celofánu, ovázáno přírodní mašličkou.

Rozměry: Hand made 7x6 cm, 53g

Barva a množství se může kus od kusu lišit.
Mýdla jsou vždy opatřena etiketou o složení, gramáží a datem expirace.

upozornění -  Někteří lidé mohou být na propolis alergičtí, proto je třeba propolisové mýdlo předem otestovat na kousku kůže. V případě, že se do 24 hodin objeví zarudnutí nebo jiná nežádoucí reakce, nepoužívat!

Mýdlo je k objednání ZDE
Nově také na www.jehacko.cz


Žádné komentáře:

Okomentovat